Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

В Харкові встановили пам’ятник Папі Римському Івану Павлу II

 
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
23 жовтня 2021, в Харкові поруч з катедральним собором Успіння Пресвятої Діви Марії на вул. Гоголя, відбулось урочисте відкриття і освячення пам’ятника першому Папі-слов’янину, відданому другові України, найбільшому державному діячеві світу останньої чверті ХХ століття святому Івану Павлу II. Ця урочиста подія відбулася з нагоди 20-ліття душпастирського візиту Понтифіка до України та 30-ліття відновлення структур Римсько-Католицької Церкви в Україні, яке відбулося саме в часи його понтифікату.
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
 
Відкрив пам’ятник ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук за участю єпископа-помічника Яна Собіла та численного духовенства. На церемонії відкриття монумента були присутні почесні гості: екзарх Харківський УГКЦ Василь Тучапець, єпископ Харківський і Богодухівський ПЦУ Митрофан Бутинський, Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Пьотр Стаханчик, директор департаменту по роботі з громадськими об’єднаннями Харківської міської ради Нікіта Стєрін.
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
 
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
Щойно відкритий і освячений монумент – бронзова фігура у папському облаченні на гранітному постаменті (загальна висота монумента сягає двох метрів). Автор та виконавець пам’ятника – харківський скульптор Володимир Райченко. А споруджено його на кошти меценатів – власників компанії «Дорбуд» (м.Дніпро) Олександра Полтавця та Єжи Станіслава Филипа.
 
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та текст «соцальний центр свято»
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, на відкритому повітрі та пам’ятник
 
“Нехай Святий Іван Павло випрошує у Господа всі необхідні благодаті для нас усіх: не лише римо-католиків, греко-католиків, але для усіх християн, усіх людей доброї волі, погляд яких спочине на цьому пам’ятникові. Нехай він випрошує миру для нашої України, злагоди для країни та міста “- звернувся до присутніх на церемонії єпископ Павло Гончарук.
 
Після освячення пам’ятника всі гості події взяли часть у подячній Святій Месі, яку очолив ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук.
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини