Сестри Кармелітанки Босі

«Якщо шукаєте радості, то шукайте її монастирі кляузорових сестер, в монастирі Кармеліток…» – ці слова належать святому Івану Павлові ІІ. У селищі Покотилівка на Слобожанщині, неподалік міста Харкова, діє затворницький монастир Посередниці Усіх Благодатей та свв. Апостолів Петра і Андрія Сестер Кармеліток Босих. Їхнє покликання – це самотність, молитва і сувора бідність. Самітна келія, замкнуте подвір’я – це те місце, де монахиня, наречена Втіленого Слова, живе цілковита з’єднана з Христом. У покотилівському Кармелі монахині-затворниці, родом з різних теренів України та з сусідніх держав, невтомно моляться про єдність християн і євангелізацію народів.

З історії  монастиря

Монахині приїхали до Харкова з монастиря в Дисі, що поблизу Любліна (Польща) у 1995 році. Спочатку сестри 3 місяці жили у приватній квартирі біля нинішньої  катедри, згодом перейшли до купленого старого робітничого гуртожитку у Покотилівці, який необхідно було відремонтувати і облаштувати під монастир. 16 червня 2008 року відбулося канонічне затвердження монастиря.

У монастирі кармеліток може проживати не більше 21 сестри. Зараз у Покотилівці живе 14 сестер. 

Чернечу каплицю обслуговують оо.-домініканці (орден Братів Проповідників) з парафії Матері Божої Святого Скапулярія i св. Рафаїла Калиновського у Харкові на Новій Баварії.

Адреса монастиря:

смт Покотилівка, вул.Незалежності,7,Харківський р-н, Харківська обл.,62458,Україна

Тел.:+38 057 7834 083, +380 671 783 001
e-mail:karmelcharkow@gmail.com