Харизматична спільнота віднови у Святому Дусі “Преображення”

Харизматична спільнота віднови у Святому Дусі “Преображення” діє в парафії святого Миколая в м. Кам’янське Дніпропетровської обл.
 
Харизматична спільнота віднови у Святому Дусі “Преображення” належить до всесвітнього католицького руху Віднови у Святому Дусі, який святий Папа Іван Павло ІІ назвав «знаком надії» для всіх людей.
 
«Віднова у Святому Дусі» в Католицькій Церкві відома також як Католицька Харизматична Віднова і не є одноманітним рухом у світовому масштабі. На відміну від більшості рухів, він не має одного засновника або групи засновників, не має також і списку членів. Це – дуже різноманітне об’єднання осіб і груп, які здійснюють різні види діяльності, часто незалежно одна від одної, на різних етапах розвитку і з різними акцентами. Ці особи і групи об’єднує одне і те ж досвідчення. Вони також ставлять перед собою одну й ту саму мету (фрагмент преамбули Міжнародного Статуту Служб Католицької Харизматичної Віднови – ICCRS).
 
Спільнота живе та діє на основі Святого Письма, Катехизму Католицької Церкви та Статуту, затвердженого настоятелем. Будучи частиною Церкви, спільнота черпає з Її великої духовності, чинить послух Церковній ієрархії та співдіє з усіма структурами, рухами та спільнотами.