Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль

 
Сьогодні 07 квітня 2021 року підрозділу Християнської служби порятунку “Маріуполь-Піонерське” був переданий в користування автомобіль Renault TRAFIC для обслуговування цивільного населення, в першу чергу дітей та осіб похилого віку.
 
Транспортний засіб був придбаний на кошти, зібрані в рамках започаткованої 2016 року Святішим Отцем Папою Франциском гуманітарної акції, що отримала назву «Папа для України». Реалізації цієї благодійної ініціативи сприяли архієпископ Кла́удіо Ґуджеро́тті – Апостольський Нунцій в Україні (2015—2020), координатор Технічного Секретаріату Акції «Папа для України” єпископ Едуард Кава, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук та директор благодійної організації «Релігійна Місія Карітас Спес Харків» отець Войцех Стасевич.
 
Автомобіль та супровідні документи на нього керівнику структурного підрозділу ХСП “Маріуполь-Піонерське” Володимирові Завадському передав єпископ Павло Гончарук.
У церемонії передачі транспортного засобу та його урочистому освяченні взяв участь і директор «Карітас-Спес Харків» отець Войцех Стасевич.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини