У Кривому Розі відбулась Міжконфесійна молодіжна конференція

0
92

На початку червня Криворізька рада церков провела вже традиційну Міжконфесійну молодіжну конференцію XChange 2024. Це був простір молитви, знайомства, спілкування, ділення вірою та корисними для молоді знаннями.

Гасло зустрічі «Гори і не згасай!» перегукувалось зі словами з книги пророка Ісаї: «Ті ж, що на Господа вповають, відновлюють сили, немов орел, здіймають крила, біжать, не знають утоми, ідуть уперед, не знемагають» (Іс 40,31).

Понад 160 молодих учасників з 27 церков міста мали нагоду прославити Господа на молитві, вслухатися у Боже Слово та творити спільноту яка, об’єднана Христом, дивиться з надією та відповідальністю у майбутнє, черпає натхнення до змін у Його силі.

 

До участі, в якості спікерів, були запрошені засновник та програмний координатор Християнської служби порятунку, член Ради об’єднання католицьких спільнот Андрій Оленчик та практикучий лікар-психіатр, християнський спікер міжнародного рівня Юрій Бондаренко.

Криворізька рада церков розпочала своє існування у травні 2014 році, коли розпочалась російсько-українська війна. У єдності та взаємодопомозі представники різних церков міста намагаються творити спільні проєкти, аби таким чином підтримати вірян в непростий час.

За матеріалами сторінки Криворізької ради церков.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.