Папа закликав до молитви за українських полонених

0
57

Скеровуючи наприкінці загальної аудієнції думку до народів, які страждають від війн, Папа Франциск присвятив окрему згадку військовополоненим, засудивши катування та закликавши молитися за їхнє звільнення.

Про це пише Vatican News.

Також і в середу, 17 квітня 2024 року, Папа Франциск свою традиційну ранкову зустріч з паломниками завершив згадкою про народи, що страждають від війни, не забуваючи про «мученицьку Україну». Побажавши хворим, похилим віком, молоді й молодятам, щоб «залишивши Вічне Місто і повернувшись до своїх життєвих середовищ», вони зуміли «свідчити оновлену відповідальність діяльної віри, роблячи таким чином свій внесок у те, щоб у світі засяяло світло Воскреслого Христа», Святіший Отець сказав:

«А також в цю мить наші думки, думки всіх нас, линуть до народів, що перебувають у стані війни. Згадаймо про Святу Землю, про Палестину, про Ізраїль. Згадаймо про Україну, мученицьку Україну. Згадаймо про військовополонених… Нехай Господь зрушить волю, необхідну, щоб усіх їх звільнити. І коли говоримо про полонених, на думку спадають ті, кого катують. Катування полонених – це потворна річ, це не людяно. Задумаймося про численні тортури, які ображають гідність людини, і про численних катованих людей… Нехай Господь усім допоможе і всіх благословить».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.