Голова Конференції єпископів України заохочує до спільної молитви 19 квітня

0
129

Звернення Голови Конференції римсько-католицьких єпископів України єпископа Віталія Скомаровського з нагоди спільної молитви 19 квітня 2024 року в намірі справедливого миру.

Христос Воскрес!

Улюблені у Христі брати і сестри!

Євангеліст Лука передає нам заохочення Ісуса Христа до того, щоби молитися завжди і не падати духом. Попри різні новини з фронту, численні обстріли критичної інфраструктури у цей непростий час для нашої Батьківщини ми, як Церква, триваємо у молитві, благаючи нашого Господа про справедливий мир. Дякую всім, хто тримає духовний фронт! Адже знаємо, що це не менш важливо, ніж наша військова сила.

Заохочую всіх вірних об’єднатися у спільній посиленій молитві у п’ятницю, 19 квітня 2024 року і о 15:00 помолитись разом Коронку до Божого милосердя. Там, де є така можливість – нехай це буде молитва у спільноті. Хто в цей час працює або ж перебуває вдома – нехай помолиться там, де знаходиться.

Крім того, цього дня в тому ж намірі можемо зробити якесь відречення або ж діло милосердя. Хто відчує натхнення постити, якщо має таку змогу, нехай постить. Хворі нехай пожертвують свої страждання Господу.

Нехай Бог благословить кожного на цій дорозі духовної боротьби!

+Віталій Скомаровський

Ординарій Луцький

12 квітня 2024 року

РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.