Дослідження у США: адорація та Розарій впливають на розвиток покликань

0
45

У США на розвиток священницького покликання дуже часто впливає особисте заохочення від знайомих. Згідно з нещодавно опублікованими результатами опитування тих, хто отримав свячення цього року, 89 % опитаних мали саме такий досвід. Щорічний звіт на замовлення Секретаріату у справах духовенства, богопосвяченого життя і покликань Конференції католицьких єпископів США підготував Центр прикладних досліджень в апостольстві (CARA).

Заклад є афілійованим з Джорджтаунським університетом. Результати анкет, які він розіслав, досить достовірно показують профіль цьогорічних кандидатів на свячення, оскільки на них відповіли понад 82% членів цієї групи.

Середній вік опитаних – 34 роки, що відповідає результатам опитувань, проведених з 1999 р. Дещо менше, ніж у попередніх звітах, виявилося тих, хто не народився в США: 23% порівняно з середнім показником у 28%. Переважна більшість походить з католицьких сімей (82%), велика група також працювала до вступу в семінарію (70%) і раніше закінчила який-небудь навчальний заклад (60%).

Що стосується особистого заохочення, то респонденти найчастіше чули його від свого священника (63% випадків), друга (41% випадків) або іншого парафіянина (41% випадків). Досвід молитви перед вступом до семінарії також виявляється важливим: 75% згадали про адорацію Пресвятих Дарів, 71% – про Розарій і 40% – про Lectio divina або інші роздуми над Святим Письмом, як про свої молитовні практики перед обранням життєвого шляху. Більшість вперше задумалися про священство у віці близько 16 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.