Золотий хрест за заслуги сестер-оріоністок

0
110

9 листопада в Бельведерському палаці у Варшаві Голова Бюро Національної безпеки Польщі пан Яцек Щевєра, від імені президента Республіки Польща Анджея Дуди, вручив державні нагороди лікарям, медпрацівникам та волонтерам, які беруть активну участь в медичній допомозі в Україні.

Золотим хрестом «За заслуги» була нагороджена сестра-оріоністка Каміла Фридришевська, яка багато років служить разом з іншими сестрами в Харкові. На початку масштабного вторгнення сестри, рятуючи матерів з дітьми з дому «Надія», якім опікуються, евакуювали їх у безпечне місце на захід України. Після повернення продовжують самовіддано служити самотнім матерям та сім’ям, які знайшли притулок в домі «Надія».

Під час церемонії нагородження очільник БНБ між іншим сказав про тих, хто отримали відзнаку: «Їхні серця виходять далеко за межі того, що необхідно в міжособистісних стосунках між рятівником і жертвою. Їхнє мислення також виходить далеко за межі того, що необхідно робити, надаючи допомогу в найважчих умовах, включаючи війну та кризу».

І ці слова добре відповідають служінню сестер в нашій дієцезії. Щиро вітаємо їх з такою високою відзнакою та молимось, щоб Сам Господь став їхньою найбільшою нагородою.

Ірина Воловицька OV

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.