Чи закоханість є любов’ю?

0
239

Любов — це не тільки чеснота. Це сама сутність життя. Любов ніколи не переминає… Любов приходить поступово, закоханість – швидко. Любов росте, а зростання вимагає часу

 

Кохання чи закоханість. У чому різниця?

Кожна, або майже кожна людина пережила у своєму житті закоханість. Це нормальний і природній процес. З точки зору психології можемо говорити про емоції, які у цей час  людина переживає, або про поведінку, яка має місце під впливом таких емоцій.

Закоханість в особу протилежної  статі може бути початком відносин, які потребують часу для  розвитку. Під час цього процесу емоції можуть змінюватись, або згасати. Може бути  так, що закоханість є початком глибших відносин, побудованих не лише на відчуттях, але рішенні спільного життя,  підтримки та відповідальності один за одного. Лише в такому випадку можемо говорити про любов.

Закоханість ще не є любов’ю, але може бути її початком. Проблеми з’являються тоді, коли під впливом емоції двоє людей приймають незрілі рішення, такі як початок сексуального життя, спільне проживання чи шлюб без глибших відносин. Отже, погано пережитий процес закоханості може спричинити біль та розчарування.

о.Матеуш Годек

TV NEWS Об’єктивно, оперативно про головне

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.