З’їзд команд Карітас-Спес: перезавантажитися та надихнутися

0
81

29-31 серпня місія «Карітас-Спес Україна» провела з’їзд регіональних команд Caritas Spes Unio. Це був час для відновлення та єднання в одній родині тих, хто плекає милосердну любов у діях.

З’їхалися представники всіх дієцезіальних команд – це була перша загальнонаціональна зустріч такого масштабу. Зібралося приблизно 140 учасників з різних куточків України. З десятків міст і містечок. Із прифронтових регіонів і тих, що, попри порівняно безпечну географію, стали гуманітарними воротами для цілої країни.

Ці дні виявилися багатими на командну роботу, психологічні тренінги та творчі майстер-класи. Але найголовніше – було безліч щирих обіймів і підтримки. Відчуття єдності тих, у чиїх грудях теж б’ється «карітасівське» серце. Часто від учасників можна було почути, що це для них перший відпочинок за час повномасштабної війни, бо у своїх осередках вони ні на день не можуть зупинити той конвеєр допомоги, який запустили.

Кожен із трьох днів був присвячений любові, милосердю та надії. Таку духовну настанову дали три єпископи: президент Карітас-Спес Україна Олександр Язловецький, засновник і перший президент місії Станіслав Широкорадюк OFM та єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький SDB.

У межах вечірньої програми учасників Caritas Spes Unio підтримав житомирський кавербенд RETRO21. Хороший момент, щоб перезавантажитися та надихнутися на подальше служіння. Як зацитував Джона Толкіна єпископ Віталій Кривицький: «Ми не вибираємо час, у якому живемо, ми можемо лише вирішувати, як жити за часів, які вибрано для нас». Тож «зарядившись» добром на спільній зустрічі, її учасники роз’їхались у свої регіони, щоб нести це добро іншим.

Про це пише: РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.