Салтівка: храмове свято

0
83

                      “Немудре світу вибрав Бог» (див. 1 Кор 1,27)

Сьогодні Церква вшановує св. Вікентія де Поля (1581–1660), французького священника, засновника Згромаджень Отців Місіонерів (Лазаристів) та Дочок Милосердя. У цей день парафія св. Вікентія де Поля на Салтівці у Харкові відзначає своє храмове свято. 28 років тому сюди приїхали отці-місіонери, які і започаткували нову парафію, розташовану в центрі великого спального району міста-мільйонника.

Цього року салтівські парафіяни зібрались на урочисту Святу Месу о 8:00. Її очолив Єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Павло Гончарук, якого тепло привітав на початку настоятель о. Ян Мартінчак СМ. Святкові літургійні читання перегукувались із життям самого св. Вікентія, на рисах та служінні котрого зупинився єпископ під час проповіді. Незважаючи на кризу в Церкві та суспільстві, св. Вікентій залишився Божою людиною, яка не критикує, а намагається нести в світ Божу любов. Тому і ми запрошені бути Божими людьми за прикладом св. Вікентія.

Єпископ подякував настоятелю та парафіянам за служіння та допомогу потребуючим, особливо тепер, під час війни. Після Служби о. Ян запросив усіх на святковий спільний сніданок та спілкування.

Текст та фото: Ірина Воловицька OV

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.