Аборт. Право жінки чи вбивство

0
88

Аборти дозволені лише в 61 країні світу

Тільки 37% жінок можуть зробити аборт, якщо термін вагітності відповідає законодавству. Чимало політиків та громадських діячів виступають за заборону абортів. Проте, є й чимало тих, хто проти такої заборони. А що з цього приводу говорить релігія?

Як ставитися до аборції?

Для зрозуміння питання щодо припустимості або неприпустимості аборції, потрібно розібратися, коли починається життя людини. Виходячи з розуму, без звертання до релігії, приходимо до висновку, що життя людини починається в момент зачаття. В момент запліднення маємо справу з людиною, яка, хоча ще не розвинута, має таку саму гідність, як будь-яка інша людина.

Заповідь “не вбивай” також стосується ненароджених дітей з моменту зачаття, тому Церква занепокоюється про кожне життя. Зокрема, особливо турбується про право на життя тих, хто не може захиститись, тобто ненароджених дітей.

Трудна ситуація матері ні в який спосіб не дає їй права вбивати свою ненароджену дитину. Крім того, аборція завжди супроводжується негативними психічними та духовними наслідками для матері. Шляхом вирішення проблеми не може бути відмовлення від малої людини, а шукання підтримки для матері та дитини.

св. Архангела Михаїла в Павлограді
о. Матвій Годек
 
 
 
 
 
 
 
 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.