Заклик жертвувати серпневі паломництва за Україну

0
165
Відновивши зустрічі з паломниками в середу, Папа Франциск зберіг звичай завершувати їх закликами солідарності з Україною.
 

Пише Vatican News

Закінчуючи свої вітання наприкінці загальної аудієнції в середу, 9 серпня 2023 р., своє заключне привітання Папа Франциск скерував до молоді, хворих, похилих віком і молодят. Він нагадав, що цього дня було свято святої Терези Бенедикти від Хреста (Едіт Штайн), діви і мучениці, Покровительки Європи, побажавши, щоби «її свідчення спонукало докладати зусилля на користь діалогу й братерства між народами та проти будь-якої форми насильства та дискримінації». «Її заступництву, – сказав на завершення він, – ввіряю дороге населення України, щоби воно змогло якнайшвидше наново віднайти мир».

Про «дорогу й багатостраждальну Україну» Святіший Отець також згадав, вітаючи польських прочан, яким він спочатку подякував за молитовний супровід під час Апостольської подорожі в Португалію. «Цього місяця багато з вас здійснюють паломництва на Ясну Гору та до інших Марійських святинь, тому довіряю вам прагнення, яке ношу в своєму серці: прагнення миру в усьому світі. Піднесіть його Тій, Яка є Царицею Миру. Випросіть цей безцінний дар, особливо для дорогої і стражденної України», – мовив він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.