Заклик понтифіка до Москви – важливий

0
99
Як повідомлялося, 30 серпня, Папа Франциск закликав представників російської влади відновити можливість безпечного транспортування зерна в Чорному морі. Президент України Володимир Зеленський відреагував на заклик Святішого Отця у своєму твіттері.

Повідомляє РИМСЬКО- КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ

«Не припиняймо молитися за Україну, де війна нищить все, також і зерно. Це тяжка образа Бога, бо зерно – це Його дар, щоби прогодувати людство. Й волання братів і сестер, які страждають від голоду, підноситься аж до неба», – сказав Папа Франциск наприкінці молитви «Ангел Господній». Промовляючи з вікна Апостольського палацу у Ватикані, він зазначив: «Закликаю моїх братів, представників російської влади, відновити Чорноморську ініціативу, щоби була можливість безпечно транспортувати зерно».

У своєму твіттері Президент України так відреагував на заклик понтифіка: «Важливий заклик Папи Франциска до Москви – відновити Чорноморську зернову ініціативу. Реакція світових духовних лідерів на російський ракетний терор і знищення української аграрної продукції є вкрай важливою, щоб убезпечити від продовольчої кризи весь світ, і особливо народи Африки й Азії, які найбільше потерпають від загрози голоду».

Володимир Зеленський зазначив, що Україна є та буде гарантом продовольчої безпеки світу. Першочергове завдання зараз – зупинити російський терор і повністю реалізувати формулу миру.

Нагадуємо, 13 травня 2023 року Папа Франциск вперше від часу повномасштабного вторгнення Росії прийняв у Ватикані президент України.

Фото: Офіс Президента

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.