Португалія: перед СДМ хрест та ікона подолали понад 40 000 км

0
70

Подорож символів Світового дня молоді (СДМ) викликала великий ентузіазм серед португальців. Хрест та ікона відвідали багато парафій у 21-й дієцезії. 

Повідомляє РИМСЬКО- КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ посилаючись на  TKKBS

У Португалії перед початком СДМ паломницький хрест та ікона Божої Матері проїхали на транспорті понад 40 тисяч кілометрів шляху, що дорівнює одному об’їзду світу. На Азорських островах і Мадейрі паломництво символів було підтримано португальською авіацією, що дозволило символам облетіти всі острови обох архіпелагів і подолати тисячі повітряних миль. Символи Світового Дня Молоді відзначилися своєю присутністю не лише в Португалії, а й в Анголі, де впродовж 40 днів об’їхали дев’ять дієцезій цієї країни. У Польщі вони подолали 7500 кілометрів за 10 днів, а в Іспанії – 14 000 кілометрів за 50 днів.

З 26 до 31 липня молодь, котра прямувала до Лісабону, пережила дні у різних дієцезіях Португалії. Дні в дієцезіях – це зустріч молоді, що проводиться перед СДМ. Цьогоріч офіційно зареєстрованих учасників на днях молоді в дієцезії було понад 67 500 паломників з усього світу.

Ці дві події – паломництво символів та зустріч молоді в дієцезіях спонукали португальські сім’ї та молодь прийняти Світовий день молоді в Лісабоні 2023 року ще до початку головної події – зустрічі зі Святішим Отцем.

Нагадаємо, що у 2014 році символи СДМ – паломницький хрест та ікона Божої Матері – побували також в Україні.

Фото: lisboa2023.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.