Перші обіти брата- домініканця з Харкова

0
113

13 серпня 2023 року, у Варшаві склав перші обіти у Домініканському Ордені брат Микита Юрченко з України. Разом із ним, після завершення річного новіціату, обіти склали семеро поляків та один словак.

Микита познайомився з домініканцями в Харкові, звідки він родом. Брав участь у житті парафії Матері Божої Скапулярія і святого Рафаїла Калиновського в Новій Баварії та відвідував Домініканську школу віри. 

Брат-домініканець з України склав перші обітиЯк підкреслюють домініканці, рішення Микити присвятити своє життя Христу, яке збіглося з початком повномасштабної війни, є знаком надії для Церкви та особливої Божої благодаті.

 

На цій урочистій події булa присутня мама бр. Микити, його друзі, а також о. Маріуш Возняк ОР, колишній настоятель домініканської парафії в Харкові, та о. Ярослав Кравєц ОР, провінційний вікарій Ордену Проповідників в Україні.  

 

Під час Святої Меси провінціал польських домініканців о. Лукаш Вишневський ОР у своїй проповіді, посилаючись на уривок Євангелія про святого Петра, який ходив по воді, побажав братам-професам, щоб їхній погляд завжди був спрямований на Христа. 

 

Тепер, після короткого відпочинку в горах з братами, бр. Микита оселиться в домініканському монастирі в Кракові, де продовжить філософські та богословські студії і готуватиметься до вічних обітів та священства.

Фото: о. Ярослав Кравєц ОР, Dominikanie Służew (Jacek Sulich)
За матеріалами: РИМСЬКО- КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.