Навіщо ходити до церкви, якщо можна молитися вдома?

0
82

Відповідь на це непросте питання дає викладач Інституту Релігійних Наук св.Томи Аквінського у м. Київ та Вищої Духовної Семінарії у м. Ворзель, декан Дніпропетровського деканату, публіцист, настоятель парафії св. Архангела Михаїла в Павлограді о. Матвій Годек. parafiapawlograd@gmail.com1

Навіщо ходити до церкви, якщо можна молитися вдома?                 

Будь-яке місце і будь-який час є доречними для звернення до Бога. Корисною практикою є щоденна ранкова і вечірня молитва, молитва перед і після їжі, а також молитва під час роботи.

 Але варто пам’ятати, що згадана вище молитва завжди залишається молитвою індивідуальної людини. Приходячи до церкви, ми не просто звертаємось до Бога, але беремо участь у літургії, яка є молитвою Христа і цілої Церкви.

Католицька Церква зобов’язує брати участь у Святій Месі у неділю та святкові дні, тому що Євхаристія є найвищою молитвою. Під час Святої Меси відбувається присутність жертви Христа, ми можемо отримати особливі благодаті, беручи участь у цій жертві.

Тому через важливість Євхаристії, смертним гріхом у католицькій церкві є знехтування участі у Євхаристії без серйозних причин.

За матеріалами: TV NEWS

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.