Будь ласка, молімося і не забуваймо про багатостраждальну Україну

0
110
Під час зустрічі з паломниками напередодні Дня незалежності України Папа Франциск ввірив Україну заступництву святого Вартоломея, закликаючи також свідчити любов до ближнього, зокрема, через близькість з українським народом.
 

Пише Vatican News

«Заступництву святого Вартоломея ми ввіряємо дорогу Україну, яка зазнає таких тяжких випробувань через війну. Браття і сестри, молімося за наших братів і сестер українців. Вони багато страждають: війна – жорстока. Багато зниклих безвісти дітей, багато загиблих… Молімося, будь ласка, і не забуваймо про багатостраждальну Україну. Cьогодні є важлива дата для їхньої країни», – цими словами, промовляючи експромтом, Папа Франциск завершив свої заклики наприкінці загальної аудієнції в середу, 23 серпня 2023 року.

Про святого Вартоломея він згадав, вітаючи наприкінці зустрічі з паломниками молодь, хворих, похилих віком і молодят. «Тепер скеровую свої думки до молоді, хворих, людей похилого віку та молодят. Нехай приклад апостола Вартоломея, свято якого ми відзначатимемо завтра, допоможе вам бути щирими свідками Ісуса і з вірою переносити страждання, пам’ятаючи про страждання, яких зазнали апостоли Євангелія», – сказав він.

Про солідарність з українцями Святіший Отець нагадав, коли вітав польських прочан. «Через кілька днів ви відзначатимете урочистість Пречистої Діви Марії Ченстоховської, – мовив Папа. – Нехай же Вона, до Якої вірні здійснюють паломництва, як до дому своєї улюбленої матері, буде для вас взірцем у слуханні та смиренному роздумуванні над словами Ісуса Христа. Таким чином ви будете нести конкретне свідчення любові до ближнього, особливо до українського народу, який страждає від війни».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.