Відкриття виставки блаж. Карло Акутіса про Євхаристійні чуда

0
162
A display showing Carlo Acutis and a monstrance is seen near his tomb at the Church of Santa Maria Maggiore in Assisi, Italy, Oct. 3, 2020. The Italian teen, who had a great love for the Eucharist, will be beatified Oct. 10 in Assisi. (CNS photo/Paul Haring)
Виставка, базована на добірках, які публікував в інтернеті блаж. Карло Акутіс, дісталася Голівуда, звідки вирушить до інших міст Каліфорнії у США.

Про це пише РИМСЬКО- КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ посилаючись на CREDO.

На своєму сайті Карло зібрав інформацію про понад 100 Євхаристійних чудес, визнаних Церквою. «Що частіше ми прийматимемо Євхаристію, то більше будемо ставати як Христос, так що вже на землі матимемо передсмак Неба», – писав цей юнак.

У Голівуд виставку привіз чоловік на ім’я Патрик Магат. У місцевому храмі він займається трансляцією недільних Мес. Магат зацікавився історією Карло після його беатифікації у 2020 році. Отож чоловік вирішив вибратися до Італії, щоб піти до гробу блаженного. Проте коли він із парафіяльною групою прибув до Ассізі, було вже три хвилини після 19:00 – часу, коли базиліку замикають. Згідно з планом, група подалася до іншого місця на нічліг. Однак Магат із тіткою залишились удвох в Ассізі, маючи рішучий намір помолитися біля гробу Карло.  

Тепер же він прагне, щоб інші теж могли пізнати юного блаженного. Зголосилося понад 30 парафій, які бажають прийняти у себе виставку. Настоятель голівудської парафії о. Хуан Очоа підкреслює, що не сподівався такого великого ентузіазму для цього проєкту. Водночас він зазначає, що «Карло – підліток, отож молодь може легше з ним ототожнитися».

 

Виставка ідеально вписалась в акцію євхаристійної віднови, яку проводить Церква у США.  

Карло Акутіс прожив усього 15 років. Попри це, запам’ятався як непересічна особистість, і вже за кілька років по смерті був беатифікований. Він дивував близьких ще бувши дитиною – як, наприклад, коли за допомогою опікуна продав свої іграшки, щоб закупити речі для вбогих. З іншого ж боку, він був такий самий, як ровесники, любив ігри, пробував свої сили в інформатиці. Одним із плодів його старань і став згаданий сайт, що розповідає про Євхаристійні чуда.

Головне фото: Фото: Paul Haring

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.