Спільнота св. Йоана XXIII про обстріл центру гуманітарної допомоги в Херсоні

0
96
Члени Спільноти святого Йоана XXIII, які допомагають цивільному населенню в Херсоні, повідомили, що був обстріляний центр збору та розподілу гуманітарної допомоги, куди вони привозили питну воду, одяг і продукти харчування.
 

Пише Vatican News

В офіційному повідомленні Спільноти святого Йоана XXIII, що з’явилося у середу, 19 липня 2023 р., йдеться про те, що в Херсоні в ніч з 18 на 19 липня була обстріляна будівля, яку євангельські протестанти використовували як центр збору та розподілу гуманітарної допомоги. Кілька днів перед тим волонтери миротворчого руху цієї спільноти, що носить назву «Operаzione Colombo», привезли туди нову партію гуманітарної допомоги.

У комюніке йдеться, що всередині будівлі виникла пожежа, яка повністю знищила другий поверх та інші приміщення, що використовувались як склади для збору допомоги населенню. На щастя, жертв немає. На думку італійського волонтера Спільноти святого Йоана XXIII Альберто Капанніні, це був навмисно завданий удар. Обстріляна будівля була важливим місцем отримання допомоги для мешканців, які залишилися у місті, що постраждало також від повеней внаслідок підриву Каховської дамби. «Сюди ми привозили бідони з питною водою, одяг, продукти харчування. Росіяни це добре знали, оскільки лінія фронту проходить через Дніпро, який омиває місто. Обстрілів зазнало місце молитви та роздачі води та їжі. Ця ціль однозначно цивільна», – підкреслив Альберто Капанніні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.