Відкриття і освячення “Центру психологічної адаптації й розвитку” в м.Харкові

0
199
В неділю, 18 червня 2023р., відбулося урочисте відкриття
“Центру психологічної адаптації й розвитку” в приміщенні Соціального Центру ім. “Святої Єлизавети Угорської” Caritas-Spes Kharkiv | Карітас-Спес Харків
 
 
Повідомляється на сторінці Facebook Caritas-Spes Kharkiv | Карітас-Спес Харків
 
Урочисте відкриття та освячення приміщення звершив Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук.
У святі взяли участь Канцлер Харківсько-Запорізької дієцезії о.Григорій Семенков, директор Caritas-Spes Kharkiv | Карітас-Спес Харків о.Войцех Стасевич, працівники і добродії Організації, волонтери, представник культури і мистецтва міста Гамлет Зіньківський, гості, а також діти, які регулярно відвідують Соціальний Центр ім. “Святої Єлизавети Угорської”.
 
Був присутній представник Міської Адміністрації Стєрін Нікіта Олександрович, директор Департаменту по роботі з громадськими об’єднаннями Харківської міської ради, який від імені Міського Голови відзначив ПОДЯКОЮ волонтерів Caritas-Spes Kharkiv | Карітас-Спес Харків, що від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, доєдналися до різноманітного служіння Організації і духовної підтримки для людей, які залишилися в м.Харкові.
“Центр психологічної адаптації та розвитку” – це велика мрія, яка стала реальністю завдяки підтримці United States Conference of Catholic Bishops.
 
“Ми дуже вдячні за цю можливість і вважаємо відкриття такого центру надзвичайно важливим для підтримки духовного й ментального розвитку та психічної стійкості мешканців Харкова та області.
 
Зокрема, зараз ми відчуваємо особливу потребу в створенні безпечного простору для дітей та дорослих, де вони зможуть отримати необхідну допомогу та підтримку!”
Текст Ірини Альохіної
Фото Андрія Кушнірьова 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.