Сім відмінностей між тими, хто служить Господу й тими, хто не служить

0
146

Між тими, хто служить Господу, і тими, хто не служить Йому, буде видно різницю

 

І будуть Мені вони власністю, каже Господь Саваот, на той день, що вчиню, і ЗМИЛОСЕРДЖУСЬ НАД НИМИ, як змилосерджується чоловік над синами своїми, що служать йому. І ви знову побачите РІЗНЕ МІЖ ПРАВЕДНИМ ТА НЕЧЕСТИВИМ, між тим, хто Богові служить, та тим, хто не служить Йому. Малахія 3:17-18

Малахія відомий своїми попередженнями про десятину. Але, вважаю, Малахія має більш серйозне попередження для всіх нас. Зверніть увагу на його застереження для тих, хто не служить Господу: Бог покаже велику різницю між тими, хто служить, і тими, хто не служить.

Завжди буде різниця між тими, хто служить Господу, і тими, хто не служить Йому. Ісус розповів нам про одного чоловіка, який мав двох синів. Один із синів обрав служити в домі, а інший обрав залишити батьківський дім. Один вирішив, що бути слугою в домі батька і смиренно працювати на полях, – гарна ідея. Сьогодні ми можемо обрати смиренну працю на нивах нашого Батька, або ж ми можемо обрати веселощі та гуляння. Ми можемо слідувати за фантазіями і світськими ідеями людей. Я обрав бути слугою Господа і працювати на Його ниві. Обітниця зрозуміла! Той, хто пішов, повернеться і побачить різницю між тими, хто служить Господу, і тими, хто Йому не служить!

Історія про блудного сина – це найкращий приклад дії цього принципу. У кінці показана велика різниця між тим, хто служить, і тим, хто вирішив не служити в батьківському домі. Будь ласка, зверніть увагу на разючу різницю між тими, хто служить Господу, і тими, хто не служить Йому.

Малахія – не єдиний пророк, який попереджає про різницю між тими, хто служить і хто не служить. Пророк Ісая також говорить про суттєву різницю між тими, хто служить Богові, і тими, хто не служить.

То вас відраховую Я для меча, й на коліна впадете ви всі на заріз, бо кликав Я вас, та ви відповіді не дали, говорив був, але ви не чули й робили лихе в Моїх очах, і чого не хотів, вибирали собі!..

Тому Господь Бог каже так: ОСЬ БУДУТЬ РАБИ МОЇ ЇСТИ, А ВИ БУДЕТЕ ГОЛОДУВАТИ, ОСЬ БУДУТЬ РАБИ МОЇ ПИТИ, А ВИ БУДЕТЕ СПРАГНЕНІ, ОСЬ БУДУТЬ РАБИ МОЇ РАДІТИ, А ВИ ПОСОРОМЛЕНІ БУДЕТЕ… ОСЬ РАБИ МОЇ БУДУТЬ СПІВАТИ ВІД РАДОСТИ СЕРЦЯ СВОГО, ВИ Ж КРИЧАТИМЕТЕ ВІД СЕРДЕЧНОГО БОЛЮ, І ВІД СКРУШЕННЯ ДУХА ЗАВОДИТИ БУДЕТЕ… Ісая 65:12-14

Сім відмінностей між тими, хто служить, і тими, хто не служить

  1. Коли ми служимо Богу, то наш статус відрізняється від статусу тих, хто не служить Богові

Блудний син був понижений до звання слуги. Коли він повернувся додому, то попросив дозволити йому бути слугою. Насправді, він втратив усе й був не вище слуги. Його статус разюче відрізнявся від братового. Його брат був співспадкоємцем їхнього батька. А блудний син був простим слугою без прав, без грошей, без власності і без гарного суспільного становища.

І озвався до нього той син: Прогрішився я, отче, проти неба та супроти тебе, і НЕДОСТОЙНИЙ ВЖЕ ЗВАТИСЯ СИНОМ ТВОЇМ… Від Луки 15:21

  1. Коли ми служимо Богові, то рівень захищеності нашого життя відрізняється від захисту тих, хто не служить

Блудний син був у великій скруті, і ніхто не надав йому допомогу. Коли ми маємо прикриття, то завжди отримуємо допомогу від батька і захист над своєю беззахисною головою. У певні моменти всім потрібна допомога. Лихо тому, хто втрачає покриття над своєю беззахисною головою!

І пішов він тоді і пристав до одного з мешканців тієї землі, а той вислав його на поля свої пасти свиней. Від Луки 15:15

  1. Коли ми служимо Богові, то плоди нашого життя відрізняються від плодів тих, хто не служить.

Блудний син став жебраком і таким чином отримав урок про те, що означає не служити в домі батька. Будь ласка, не ставайте жебраками через те, що не служите Господу. Я бачив, як люди втрачали все, що в них було, бо гналися за фантазіями. Служіння Господу – це найважливіша діяльність у житті.

Тоді він опам’ятався й сказав: Скільки в батька мого наймитів мають хліба аж надмір, а Я ОТУТ З ГОЛОДУ ГИНУ! Від Луки 15:17

  1. Коли ми служимо Богові, то насолоджуємось спокоєм, на відміну від тих, хто не служить.

Блудний син не мав спокою в далекій країні, яку сам обрав. Навіть свині билися з ним за їжу. Ніхто більше не хотів його знати. Він більше не був поважною людиною. Ніхто не допомагав йому, і ніхто його не любив!

З іншого боку, старший брат злетів високо як єдиний спадкоємець батьківського майна.

І пішов він тоді і пристав до одного з мешканців тієї землі, а той вислав його на поля свої пасти свиней. І БАЖАВ ВІН НАПОВНИТИ ШЛУНКА СВОГО ХОЧ СТРУЧКАМИ, ЩО ЇЛИ ЇХ СВИНІ, та ніхто не давав їх йому. Від Луки 15:15-16

О, коли б ти прислухувався до Моїх заповідей, ТО БУВ БИ ТВІЙ СПОКІЙ, ЯК РІЧКА, а твоя справедливість, немов морські хвилі! А насіння твого було б, як піску, а нащадків твого живота немов зернят його, і витяте й вигублене не було б твоє ймення із-перед обличчя Мого! Ісая 48:18-19

  1. Коли ми служимо Богові, то процвітання наше і тих, хто не служить, відрізняється.

Блудний син не мав нічого. Батько сказав старшому братові, смиренному слузі: «Все моє – то твоє». Молодший брат, який відмовився служити, володів тільки одягом, що був на ньому. І навіть той одяг, в який він був одягнений, був подарунком, що отримав цей син по поверненні додому.

А той відповів і до батька сказав: ОТО, СТІЛЬКИ РОКІВ СЛУЖУ Я ТОБІ, і ніколи наказу твого не порушив, ти ж ніколи мені й козеняти не дав, щоб із приятелями своїми потішився я… І сказав він йому: Ти завжди зо мною, дитино, і ВСЕ МОЄ ТО ТВОЄ! Від Луки 15:29,31

  1. Коли ми служимо Богові, то Батько ставиться до нас по-іншому.

Хорошим слугам Батько розповідає Свої таємниці й ділиться вражаючими відкриттями. Блудного сина привітали і влаштували для нього свято, але старшому братові, який був вірним слугою, сказали правду. Батько відкрив йому таємницю: «Все моє – твоє, тому що ти завжди зі мною». А молодшому блудному синові він сказав лише: «Ласкаво прошу додому».

І сказав він йому: Ти завжди зо мною, дитино, і все моє то твоє! Від Луки 15:31

  1. Коли ми служимо Богові, то суттєво відрізняємось від тих, хто не служить.

Про сина, який відмовився служити в домі, батько сказав: «Мій син пропав». А також сказав: «Він був мертвий». Інакше кажучи, хто не служить у домі Господа, той мертвий. Хто не служить у домі Господа, той втрачений. Оце так! Хто служить у домі, той знайшовся! Хто служить у домі, той ожив! Справді, існує різниця між тими, хто служить Господу, і тими, хто не служить Йому!

Веселитись та тішитись треба було, бо цей брат твій був мертвий і ожив, був пропав і знайшовся! Від Луки 15:32

За матеріалами Витанія

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.