Обіцяю спасіння тим, хто вшановує Моє Непорочне Серце

0
502

ГОСПОДЬ ВИРІЗНИТЬ ТІ ДУШІ, ВОНИ БУДУТЬ, НАЧЕ КВІТИ, ЯКІ Я ЗАНЕСУ ПЕРЕД ЙОГО ПРЕСТОЛ” – сказала Божа Мати до Луції під час об’явлення в Фатімі 1917р.

Перша субота кожного місяця ПРИСВ’ЯЧЕНА НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ.

Серце – природний символ внутрішнього життя і любові.
Після Найсвятішого Серця Ісусового Непорочне Серце Марії є найчистішим, Воно найповніше любові до Бога і до нас, людей.

Св.Марія-Маргарита Алякок писала до о. Круазе:
“Найсвятіші Серця Ісуса і Марії такі між собою подібні і так сильно з’єднані, що хто має доступ до одного, тим самим має доступ і до другого. Вони різняться тим, що Найсвятіше Серце Ісусове любить тільки чисті душі, а Непорочне Серце Марії приймає й очищає нечисті душі до такого стану, щоб Серце Ісуса могло їх прийняти. Це чинить Воно за допомогою благодатей, які випрошує для тих душ”.

13 червня 1917р. фатімські діти Франциск, Гіацинта та Лусія бачили обвите терням Непорочне Серце Марії. Маленька Гіацинта, яка в дні своїх страждань одержала ще й додаткові особливі свідчення від Небесної Неньки, сказала до Луції: “Ти залишаєшся на землі голосити людям, що Господь Бог хоче запровадити у світі молебень до Непорочного Серця Марії. Розповідай про всі благодаті, які Господь дав нам через Непорочне Серце Марії, щоб люди до Нього зверталися. Скажи всім, що Господь Бог дає нам Свої благодаті через Непорочне Серце Марії.”

СТАНЬМО ЩИРИМИ ПОЧИТАТЕЛЯМИ НЕПОРОЧНОГО СЕРЦЯ МАРІЇ.
Посвятімся Йому, доручаймо Йому свої душі і багато інших душ.
Щодня потішаймо Його молитвою та жертвою. Станьмо жертвенними душами Непорочного Серця Марії, будьмо готові принести всяку жертву та прийняти всяке терпіння, яке допустить Господь Бог, щоб у такий спосіб виблагати благодать навернення для багатьох грішників і винагородити
за зневаги Непорочному Серцю Марії.
Посвятімо наше життя для прослави Непорочного Серця!

ПОСВЯТА НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ має глибокий зміст і високе моральне значення.

ПОСВЯТИТИСЯ СЕРЦЮ МАРІЇ означає:

ПО-ПЕРШЕ: взяти собі за зразок побожне, святе Серце Божої Матері. Це Серце, як неодноразово свідчить Євангеліє, зберігало і розважало Тайни Свого Сина, це Серце без найменших сумнівів вірило в Бога та любило Його.

ПО-ДРУГЕ: посвятитися Непорочному Серцю Марії означає наслідувати повне любові Серце Божої Матері, щоб ми один одному допомагали нести тягар хрестів та щоб Божа слава лунали від краю до краю землі.

ПО-ТРЕТЄ: Посвятитися Непорочному Серцю Марії означати взяти собі за приклад Пречисте Серце Божої Матері. Вона є невикривленим дзеркалом, в якому відбивається Божественість.

ПО-ЧЕТВЕРТЕ: Посвятитися Непорочному Серцю Марії означає взяти собі за приклад Його готовність і силу у приношенні жертв. Усе життя Ісуса було суцільною жертвою. Життя Матері Божої також було переповненим жертви, після Її Сина.

ПОСВЯТА РОДИНИ НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ .
Посвята родини батьком або матір’ю.
Заохочується, щоб члени родини в день посвяти висповідалися і прийняли Святе Причастя та перед власноручно прикрашеною фігурою або образом Матері Божої помолилися розарій й доєднали до неї молитву посвяти. Цю посвяту треба щороку відновлювати в свято Непорочного Зачаття.
День посвяти потрібно записати під фігурою чи образом. Посвята не може бути простим приреченням або тільки гарною молитвою. Вона повинна спонукати всіх, які посвятилися Непорочному Серцю Марії, до наслідування цього Непорочного Серця – найкращого зразка любові до Бога і ближнього .

МОЛИТВА ПОСВЯТИ РОДИНИ.

НЕПОРОЧНЕ СЕРЦЕ МАРІЇ!
Родина (сім’я), яку Ти бачиш біля Своїх стіп, сьогодні урочисто Тобі посвячується, щоб Ти царювала у нашому домі.

Через Твоє Непорочне Серце вділи нам, як у дні радості, так і в дні смутку, Твоєї Материнської опіки.

Наповни нас Твоїм духом, бо ж у Ньому бачимо подобу всіх чеснот родинного життя.

Допоможи, щоб у нашій родині (сім’ї)так, як у Назареті, царював Божий послух і покірність, витав дух взаємної любові і боязні, панували лад та чистота звичаїв, а також суспільного життя згідно з Божими Заповідями.

Дай, щоб усі члени родини самовіддано сповняли свої обов’язки, щоб були готові з безкорисливою любов’ю жертвувати свої вподобання і власну вигоду там, де цього вимагає добро інших.

Дай, щоб через спільні релігійні вправи й дотримування Божих Заповідей панувала серед нас християнська любов.

ЗЛИЙ НА НАС, ПОСЕРЕДНИЦЕ ВСІХ БЛАГОДАТЕЙ, із Твого Непорочного Серця те надприродне життя, що в силі запевнити нам мир тут, на землі, та з’єднання всіх членів родини в небі.

Нашу молитву з’єднуємо з тією, що безнастанно лине з Твого Материнського Серця до Твого Божого Сина.

ЧЕРЕЗ НАШУ ПОСВЯТУ Твоєму Непорочному Серцю обіцяємо любити Тебе так, щоб не тільки ніколи Тебе не образити, але й ще винагородити за численні зневаги, нанесені Тобі іншими.
Хочемо постійно й вірно виконувати  обов’язки, які ми сьогодні пообіцяли.
Візьми у свою власність нашу родину, яка хоче бути царством Ваших Сердець Ісусе і Маріє. (Отче наш… Радуйся Марія… Під Твою милость… .)

НЕПОРОЧНЕ СЕРЦЕ МАРІЇ,
прийми нас такими, якими ми є і зроби нас такими, якими Ти бажаєш бачити нас. Амінь.

За матеріалами Життя- Христос 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.