Нехай Господь дарує нам сил пережити всі випробування!

0
175

Звернення голови Конференції єпископів України єпископа Віталія Скомаровського у зв’язку з підривом дамби Каховської ГЕС.

У ніч на 6 червня сучасну історію нашої Батьківщини позначила ще одна техногенна катастрофа –підрив окупантами Каховської ГЕС, наслідки якої в повноті ми зараз навіть не можемо передбачити. Такий військовий злочин ставить під загрозу життя і безпеку не лише українців, а й цілої Європи. Каховська ГЕС була пов’язана з безпечним функціонуванням Запорізької АЕС, яка тимчасово окупована.

Молімося за людей, життя яких опинилося під загрозою через стрімке підвищення рівня води, за всіх, хто змушений був евакуюватись перед обличчям небезпеки.

Підтримуймо молитвами також службу ДСНС та рятувальників, волонтерів та наші благодійні організації, які надають всіляку допомогу постраждалим.

Нехай Господь дарує нам сил пережити всі випробування! Не піддаваймося страху! Нехай нашою зброєю проти сил темряви посеред різних випробувань буде молитва та вчинки милосердя. Якщо хтось має можливість, то може жертвувати піст або терпеливо перенесені страждання.

Нехай молитва буде підтримкою для тих захисників та захисниць, які ведуть бій за визволення наших земель.

У час важких випробувань та небезпеки прибігаємо знову і знову під опіку нашої Улюбленої Матері!

Непорочне Серце Марії, молись за нас!

З пастирським благословенням
Єпископ Віталій Скомаровський
Ординарій Луцький
6 червня 2023 року
Луцьк

Джерело: РИМСЬКО- КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.