Не забуваймо про страждання українського населення

0
105
Із поверненням Папи Франциска до Ватикану на ввесь світ знову прозвучав його заклик не забувати про «багатостраждальну Україну». Напередодні дня біженця він скерував думку до трагедії в Егейському морі й закликав молитися за мир в контексті брутального нападу на школу в Уганді.
 

Пише Vatican News

«І зберігаймо витривалість у молитві за населення багатостраждальної України, не забуваймо, що воно багато страждає», – цими словами Папа Франциск, вперше зустрічаючись із вірними після госпіталізації, завершив свої заклики та вітання, промовляючи до учасників молитви «Ангел Господній», які 18 червня 2023 р. зібралися на площі Святого Петра. Нагадаємо, що схожим закликом він завершив свою попередню загальну аудієнцію, після якої поїхав до лікарні на операцію.

Уділивши всім своє Апостольське благословення, Святіший Отець сказав: «Наступного вівторка, 20 червня, припадатиме Всесвітній день біженця під егідою ООН. З глибоким смутком і велико скорботою думаю про жертви жахливої корабельної аварії, що трапилася цими днями біля грецького узбережжя. Й здається, що море було спокійним. Знову молюся за всіх, хто втратив життя, і благаю, щоби завжди робилося все можливе для того, щоби запобігати схожим трагедіям».

Папа Франциск також скерував думку слухачів до трагедії в Уганді, де внаслідок нападу бойовиків на школу загинуло понад сорок людей, в основному – учні. «Молюся також, – сказав Святіший Отець, – за юних школярів, жертв брутальної атаки, скоєної на школу на заході Уганди. Знову боротьба, ця війна повсюди. Молімося за мир!» – закликав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.