Акт присвячення людського роду Пресвятому Серцю Господа Ісуса

0
428

О мій Ісусе, присвячую себе Твоєму Пресвятому Серцю. Візьми все моє буття і втіли мене в себе. Нехай будуть руки мої Твоїми руками, ноги мої Твоїми ногами, серце моє Твоїм серцем. Нехай я бачу Твоїми очима, чую Твоїми вухами, говорю Твоїми вустами, люблю Твоїм серцем, осягаю Твоїм розумом, служу Тобі Твоєю волею, і нехай буде вся моя істота присвячена Тобі. Вчини з мене своє друге Я. Ісусе, нехай зійде на мене Твій Святий Дух, щоб Він навчив мене любити Тебе і жити Тобою, в Тобі і для Тебе. Амінь.

 

Акт присвячення людського роду Пресвятому Серцю Господа Ісуса

В. О Ісусе наймиліший, Відкупителю людського роду, поглянь на нас, що в найглибшій покорі падаємо ниць перед Твоїм ликом.
У. Ми – Твоя власність і Тобі хочемо належати.

В. Ось сьогодні кожен з нас віддається Твоєму Пресвятому Серцю, щоб ще міцніше з’єднатися з Тобою. Багато людей Тебе зовсім не знають, багато відвернулося від Тебе, погордувавши Твоїми заповідями. Змилуйся над ними всіма, о Ісусе Всемилостивий, і притягни всіх до свого Пресвятого Серця.
Господи! Будь Царем для усіх нас: не тільки для вірних, які ніколи не віддалялися від Тебе, а й для марнотратних синів, які від Тебе відійшли.
У. Вчини, щоб вони якомога швидше повернулися до дому Отця і не загинули від злиднів і голоду.

В. Царюй над тими, яких ввели в оману помилкові погляди чи роз’єднала ворожнеча; приведи їх до пристані правди та єдності віри, щоб якнайшвидше стала одна вівчарня й один Пастир.
Господи, уділи всім народам ладу і спокою. Вчини, щоб по всій землі, від краю до краю, лунав один голос:
У. Слава Божественному Серцю, через яке прийшло нам спасіння, Йому честь і слава навіки. Амінь.

 

Серце Ісуса – джерело всього благого

Пресвяте Серце Ісуса, джерело всякого блага, перед Тобою преклоняюся, в Тебе вірую, на Тебе уповаю, Тебе люблю і розкаююся в усіх гріхах моїх. Тобі дарую я моє бідне серце, зроби його смиренним, терплячим, чистим, слухняним усім Твоїм бажанням. Дай мені, мій добрий Ісусе, щоб жив я в Тобі, а Ти – в мені. Захисти мене від небезпек, утіш мене в бідах і смутку. Дай мені здоров’я тіла, благослови всім справам моїм і обдаруй благодаттю щасливої смерті. Амінь.

 

Акт присвячення себе самого Пресвятому Серцю Ісуса

О Господи мій, Ісусе Христе! Віддаю і присвячую Твоєму Пресвятому Серцю самого себе і все моє життя. Віднині буду вшановувати, прославляти і любити Твоє Серце, яке заради нас було пробите на хресті. Таке моє тверде рішення – цілком належати Тобі і все робити з любові до Тебе, відкидаючи все те, що Тобі не до вподоби.
О Божественне Серце Ісуса! Будь моєю любов’ю і дорогою мого життя. Серце, повне милосердя! Збережи мене від підступів лукавого, від моєї гріховності і слабкості, бо на Твою безмежну доброту я надіюся.
Серце, повне любові! Будь мені притулком і дай мені пізнати Отця. Хай Твоя любов – щедрий дар Святого Духа – так глибоко проникне в моє серце, щоб я завжди пам’ятав про Тебе і вірно Тебе наслідував.
Хай ім’я моє буде вписане в Пресвяте Серце Твоє, мого Бога і Господа, бо щастя і радість мої в тому, щоб жити й померти в служінні Тобі. Амінь.

Молитовник “Щоденно з Богом”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.