Миротворча місія Ватикану триває

0
110
il segretario di Stato della Santa Sede, Cardinale Pietro Parolin, durante la cerimonia per i 30 anni della Fondazione Ceur, Camplus San Pietro, Roma, 25 maggio 2022. ANSA/RICCARDO ANTIMIANI

Миротворча місія Святого Престолу щодо війни Росії в Україні триває, заявив сьогодні, в середу, кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Святого Престолу.

Про це пише КАІ

Прогрес є, «але, звичайно, ці роботи є конфіденційними», – сказав кардинал Паролін у кулуарах відкриття фото- та документальної виставки в Папському Латеранському університеті в Римі, присвяченої сторіччю від дня народження отця Лоренцо Мілані. Я думаю, що все буде прояснено і прогрес стане можливим», – додав найближчий співробітник Святішого Отця.

Наприкінці квітня, повернувшись з Будапешта, Папа Франциск оголосив, що Святий Престол бере участь у миротворчій місії, спрямованій на припинення конфлікту між Росією та Україною, не розкриваючи подробиць. “Зараз триває місія, але вона ще не оприлюднена. Коли це стане публічним, я розкрию це”, – сказав Папа журналістам на зворотному рейсі з Угорщини. І Київ, і Москва згодом заперечували знання про цю ініціативу.

“Раніше вони говорили, що нічого про це не знають, але потім були контакти, в яких з обох сторін пояснювалося, що сталося непорозуміння”, – сказав держсекретар.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.