Деканальна зустріч Харківського деканату

0
127

Сьогодні, 25 травня в парафії св. архієпископа Йосифа Більчевського,
м. Чугуєві, Харківської області, відбулася деканальна зустріч духовенства і богопосвячених осіб Харківського деканату.

Зустріч розпочалася о 10:00 год, поклонінням Пресвятим Дарам. Після чого учасники слухали конференцію на тему: “Розпізнавання духів”, яку виголосив о. Михайло Мірошник, настоятель цієї парафії.

Висвітлюючи тему, отець взяв за основу тексти Святого Письма:

” Є і між дарами різниця, але Дух той самий; різниця теж і між служінням, але Господь той самий. Різниця є і між ділами, але Бог той самий, який усе в усіх робить. Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі; іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. А все це чинить один і той же Дух, що розподілює кожному, як він хоче.” / І Кор. 12, 4-11/

 Діян. 16,16, і тексти з “Духовні вправи св. Ігнатія Лойоли” (п. 313- 317).

Під час робочої зустрічі канцлер Харківсько- Запорізької дієцезії о. Григорій Семенков подякував о. Анатолію Клаку МІС, який до цього часу був деканом Харківського деканату і зачитав Декрет про призначення  нового декана – о. Михайла Мірошника,  терміном на 5 років.

А також розглянулись поточні організаційні питання на перспективу і найближчі події й заходи, які відбуватимуться в деканаті.

 

 

 

Святу Месу очолив о. Анатолій Клак МІС. Проповідь виголосив о. Анджей Камінські ОР в якій звернув увагу на важливість визначення цілі приїзду й участі в подібних зустрічах в контексті періоду, який сьогодні переживає Церква – час приготування до Зішестя Святого Духа.

“Всі вони пильно й однодушно перебували на молитві разом з жінками й Марією, матір’ю Ісуса, та з його братами.” /Ді.1,14/

Ділячись власним досвідом, о. Анджей акцентував, що перебуваючи в спільноті й на спільній молитві, а також під час братерської зустрічі, людина має можливість зміцнюватися і відновлюватися. Знаємо бо, що Божа благодать будує на натурі. /Лк. 8,4- 15/.

Зустріч завершилась смачним обідом, який гостинно приготували й послужили парафіяни парафії: пан Роман, пані Тетяна, пані Галина й пані Ірина.
Гостей обдарували запашними півоніями з парафіяльного городу і з позитивом й радістю всі учасники вирушили в дорогу. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.