Ваша місія збагачується харизмами ваших інститутів і товариств, харизмами ваших засновників і засновниць

0
168
Нести світові світло Христа!
 
Перебуваючи з візитом у Африці, Папа Франциск у День богопосвяченого життя скерував також думку до богопосвячених осіб у своїй дієцезії та в усьому світі.
 

Пише Vatican News

«Найдорожчі, я близький з вами і дякую за те, ким ви є і за те, що ви робите. Молюся за вас і заохочую прямувати вперед у вашій пророчій місії», – зазначається у посланні, яке Папа Франциск скерував до богопосвячених осіб Риму, що в четвер, 2 лютого 2023 р., свято Стрітення Господнього та Всесвітній день богопосвячених осіб, зібралися на Євхаристійне богослужіння в Папській базиліці Santa Maria Maggiore, яке очолив Префект Дикастерії Інститутів богопосвяченого життя й Товариств апостольського життя кардинал Жоао Браз де Авіс.

Зазвичай це Папа особисто очолює таке богослужіння в базиліці Святого Петра у Ватикані, але тепер він перебуває з візитом у Африці. Однак, він не забув привітати всіх богопосвячених осіб за посередництвом послання, яке було зачитане під час Святої Меси, обіймаючи «всіх посвячених братів і сестер у кожній частині світу».

«Тема цьогорічного Дня звучить: “Брати і сестри задля місії”. Коли ви слухатимете це моє послання, я перебуватиму з місією в Демократичній Республіці Конго, і знаю, що мене супроводитиме ваша молитва. У свою чергу хочу запевнити у моїй молитві за місію кожного та кожної з вас і ваших спільнот. Всі ми – члени Церкви, а Церква перебуває в стані місії від першого дня, послана Господом, і перебуватиме до останнього дня силою Святого Духа», – пише Святіший Отець, нагадуючи про особливу роль богопосвячених осіб, яка випливає з особливого дару, який вони отримали – бути свідками, повністю відданими Богові та Його царству в убогості, чистоті й послухові.

«Якщо кожен у Церкві є місією, то кожен і кожна з вас є нею з притаманною вам благодаттю як богопосвячена особа. А крім цього фундаментального дару, ваша місія збагачується харизмами ваших інститутів і товариств, харизмами ваших засновників і засновниць», – підкреслює Папа, нагадуючи, що в своєму захопливому розмаїтті, всі ці харизми дані для збудування Церкви та для її місії.

«Сьогодні святкуємо свято Стрітення: нехай же Діва Марія здобуде для нас благодать, аби наше життя як богопосвячених осіб завжди було святом зустрічі з Христом. Таким чином, подібно до Неї, зможемо нести всім світло Його любові: Його світло, а не наше! Нести Його, а не себе!» – наголосив Святіший Отець, ввіряючи всіх богопосвячених заступництву Пресвятої Діви Salus Populi Romani.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.