Святкування Дня богопосвяченого життя в Харківсько-Запорізькій дієцезії

0
217

1 лютого в Харківській катедрі відбулося святкування Дня богопосвячених осіб, на який традиційно з’їхались священники, монахи, монахині й богопосвячені діви найбільшої в Україні дієцезії, до якої належать сім областей. Деяким довелось подолати близько 400 км, щоб провести цей день у спільноті, разом помолитись, відновити чернечі обітниці й прославити Бога за дар покликання.

Урочисту Святу Месу очолив правлячий єпископ Павло Гончарук у співслужінні з єпископом-помічником Яном Собіло та численними священниками практично з усіх великих і маленьких міст Харківсько-Запорізької дієцезії.

 

У проповіді єпископ Павло подякував усім, хто служить у парафіях, хто під час війни свідчить людям про Божу любов, роздаючи гуманітарну допомогу та молячись. Єпископ заохотив богопосвячених осіб не втомлюватись у невидимий внутрішній боротьбі зі злом, яку Бог бачить і обов’язково Сам стане нагородою за неї.

Також ординарій Харківсько-Запорізькій порадив усім, хто обрав шлях богопосвяченого життя, раз на тиждень знаходити час на відпочинок фізичний і духовний, щоб відновити сили і побути наодинці з Господом.

 Єпископ Павло закликав вірних і далі молитись за священників, монахів і монахинь, які є слабкими людьми і потребують молитовної підтримки й зрозуміння.

Після Святої Меси ординарій Харківсько-Запорізькій очолив молебень перед Пресвятими Дарами про нові покликання до чернечого життя, а також віддав усіх під опіку святого Йосифа.

Зустріч завершилась святковим обідом під спів колядок з музичним супроводом одного з монахів-альбертинів з Запоріжжя.

Матеріал: Ірини Воловицької
Фото: Андрія Кушнірьова

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.