Прошу священників звершити Святу Месу 24 лютого в певному намірі, який має 4 складові

0
163

Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук просить всіх охочих душпастирів у річницю початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну звершувати Святу Месу у певному намірі, який має 4 складові.

«Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри, хочу звернутися з проханням, щоб ми 24 лютого в особливий спосіб звернулися до Господа через Святу Месу, просячи Його у намірах нашої України.

Перед тим, як конкретно озвучу що, хочу пригадати, що ті, котрі були на Майдані 2014 р. пам’ятають, що щогодини все затримувалося і всі на майдані зупинялися, співали гімн України і молилися молитву «Отче наш». І це було щогодини.

HSUL 2014021 Tuhannet ihmiset parveilevat Kiovan itsenäisyysaukiolla ja odottavat neuvottelujen tuloksia. Useita päiviä jatkuneiden ja kymmeniä kuolonuhreja vaatineiden väkivaltaisuuksien jälkeen oppositiopuolueet ja presidentti Viktor Janukovyts allekirjoittivat sopimuksen ennenaikaisusta vaaleista. Kuva: KALLE KOPONEN HS

 

Хочу запросити, щоби 24 лютогорозпочинаючи від півночі, коли починається ця доба, щоб щогодини протягом цілої доби відправлялася Свята Меса у намірі, що має чотири складових:
1 – перепрошення Господа за гріхи і відшкодування за них;
2 – подяка Господу за отримані благодаті: що зберіг нашу країну, що дав нам тих, хто захищає, за всіх добродіїв;
3 – прохання до Господа про дар навернення для нашого народу;
4 – про дар перемоги нашої країни над ворогом, про збереження нашої незалежності і вільності. 

Чому саме Свята Меса? Тому що Євхаристія – це вершина християнської молитви. Коли ми читаємо у Євангелії Йоана (17 розділ) архієрейську молитву, там є слова Ісуса Христа, котрий говорить: хочу, щоби ті, котрих Ти мені передав, були там, де я. І саме це прагнення Ісуса Христа уже звершується тут на землі під час Святої Меси тому, що під час неї Ісус віддає себе Отцю, а Отець віддає себе Сину, тобто відбувається ця спільнота єдності Святої Трійці. В Ісусі Христі через Таїнство Хрещення ми всі є занурені в Нього. В Ісусі Христі занурюємось у Пресвяту Трійцю – це великий дар, велика можливість і велика молитва, бо це молитва Ісуса Христа. Це молитва Церкви. Саме в цій молитві ми занурюємо нашу країну в спільноту Пресвятої Трійці. Щоб Господь увійшов в нашу дійсність, в нашу країну, щоби захистив, щоби Він переміг.

Тому прошу вас, заохочую, щоби в цей день, 24 лютого, саме у цьому намірі звершувалася Свята Меса. 

Священники, які бажають відповісти на цей заклик, можуть записати своє ім’я у таблиці за посиланням.  

Враховуймо те, що є комендантська година, тому прошу, щоби ті території, де немає комендантської години, також долучилися, але якщо би не було такої можливості, то можна приватно в каплицях чи в храмі відслужити.

Нехай Бог благословить і нехай дарує нам перемогу, і нехай ця перемога буде Божою, і нехай Він буде прославлений в усьому нашому житті. Нехай вас Бог благословить!  Слава Ісусу Христу».


Джерело: РИМСЬКО- КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.