Не забуваю про щоденні трагедії українців та інших народів

0
117
Скеровуючи свою думку до людей, які страждають від стихійних лих, від війн та від бідності і несвободи, Папа Франциск побажав, аби наша любов була уважною та конкретною.
 

Пише Vatican News

Нехай наша милосердна любов буде конкретною. Із таким закликом Папа Франциск завернувся наприкінці недільної зустрічі з паломниками, яка відбулася опівдні, 19 лютого 2023 року. Присвятивши своє повчання роздумам про вимогливість Христової любові, після молитви «Ангел Господній» він додав, що «любов Ісуса вимагає, аби ми дозволили на те, щоби нас торкнулися ситуації тих, хто переживає випробування».

«Зокрема, маю на думці Сирію та Туреччину, численних постраждалих від землетрусу. Але також думаю про щоденні трагедії дорогого українського народу, як і багатьох народів, які страждають через війну, або з причини бідності, нестачі свободи, чи природних катаклізмів – багато народів», – сказав Святіший Отець, висловивши у цьому контексті окрему близькість з новозеландцями, які останніми днями були уражені нищівним циклоном. «Браття й сестри, не забуваймо про тих, хто страждає та подбаймо, щоб наша любов була уважною та конкретною», – закликав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.