Єпископ із Запоріжжя про гуманітарний вантаж, який прибув з Ватикану

0
166
До Запоріжжя прибув гуманітарний вантаж, відправлений минулої суботи з Риму, організований Апостольською Елемозінерією в співпраці з волонтерами при соборі Святої Софії.
 

Про це повівдомляє Vatican News

«Хочу подякувати від щирого серця, від імені солдатів і людей, які живуть на лінії фронту тут, на сході України і близько Донбасу, за величезний подарунок, який Святіший Отець Франциск передав через свого співробітника кардинала Конрада Краєвського», – говорить в коментарі для Радіо Ватикану – Vatican News Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Як Собіло, розповідаючи про прибуття до Запоріжжя гуманітарного вантажу, відправленого з Риму стараннями Апостольського Елемозинарія кардинала Краєвського та гуманітарно-волонтерського штабу при українському греко-католицькому соборі Святої Софії в Римі. Як ми повідомляли, вантаж виїхав з Риму в суботу, 14 січня.

коментар єпископа Яна Собіло

Єпископ зазначив, що прибули потрібні речі, такі як генератори, «щоб було чим зарядити мобільний зв’язок, організувати освітлення», а також теплий одяг, продукти, медикаменти. Він подякував за допомогу яку «Папа Франциск передає нам постійно, вже від 2014 року, коли, коли почалася російська агресія проти України».

«Також дякую за кожне слово підтримки, яке чуємо від Святішого Отця, і за його любов, яку передає кардинал Конрад Краєвський, який зорганізував цей транспорт. Це речі, які дуже нам тут потрібні в часи цієї війни. Дякуємо також за кожне добро, яке також наші брати-католики, – українці, поляки і інші, – які живуть у Римі, збирають і передають в Україну, на лінію фронту. Це для нас надія, що ми цю зиму зможемо пережити, що весна, яка наближається, принесе нам світло і перемогу. Дякуємо! Нехай Господь Бог обдарує всіх доброчинців здоров’ям душі і тіла. Нехай дарує світові мир, за який також віддають своє життя солдати на лінії фронту», – сказав Преосвященний Ян.

Єпископ із Запоріжжя згадав і про те, що сьогодні відзначалося Богоявлення Господнє за юліанським календарем. «Нехай Ісус, Який приймає хрещення в Йордані, дасть нам живу надію і окропить нас Своєю благодаттю через краплі цієї освяченої води», – побажав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.