Виражаймо близькість українцям, що зазнають жорстоких страждань

0
152
Чергова загальна аудієнція Папи Франциска завершилася закликом
не забувати про Україну.
 

Повіждомляє Vatican News

Заклик молитися та виявляти близькість багатостраждальному українському народові був останнім закликом під час загальної аудієнції, що в середу, 11 січня 2023 р., відбулася в залі Павла VI у Ватикані. Скерувавши згідно зі звичаєм думку до молоді, хворих, похилих віком і молодят, Папа Франциск сказав: «Із поривом та великодушністю віруючих у Христа завжди будьте будівничими миру та злагоди через постійні зусилля на користь діалогу з тими, хто перебуває поруч». А тоді додав:

«І не забуваймо про багатостраждальну Україну, яка завжди в наших серцях; цьому народові, що переживає жорстокі страждання, виражаймо нашу прихильність, нашу близькість і нашу молитву».

Цього дня на сцені залу Павла VI у Ватикані була виставлена Жировицька чудотворна ікона Матері Божої, християнська святиня білоруських католиків, яка також вшановується українськими греко-католиками і копія якої перебуває у катедральному соборі екзархату для українців візантійського обряду в Італії, що в Римі. Тож перед тим, як уділити своє благословення, Святіший Отець запросив в тиші помолитися за мир. «Тепер я, – сказав він, – якийсь час перебуватиму в мовчанні перед іконою Богородиці, що вшановується в Білорусі, молячись за цю дорогу країну та за мир. Заохочую вас духовно єднатися з цією моєю молитвою».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.