Візит до Риму делегації Всеукраїнських Ради Церков і релігійних організацій

0
124
Сьогодні, 25 січня, відбулася зустріч ВРЦіРО з очільником Папської Ради міжрелігійного діалогу.
Очільники та представники українських Церков також візьмуть участь в екуменічній молитві з нагоди завершення Тижня молитов за єдність християн.

Повідомляє Vatican News

Зустріччю з керівництвом Дикастерії Святого Престолу з питань комунікації у вівторок, 24 січня 2023 р., розпочався візит до Ватикану делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. У перший день візиту очільники та представники релігійних організацій України також зустрілися з очільником Дикастерії з питань міжрелігійного діалогу та відвідали греко-католицький собор Святої Софії.

Програмою візиту передбачено також зустрічі з Папою Франциском, з Державним Секретарем Святого Престолу та візит до Дикастерії сприяння єдності між християнами. В середу, 25 січня, делегати візьмуть участь в екуменічному богослужінні, яке Єпископ Риму звершить у базиліці святого Павла за мурами з нагоди завершення Тижня молитов за єдність християн. Варто зазначити, що попередня зустріч ВРЦіРО з Папою Римським відбулася в червні 2001 року під час візиту в Україну святого Івана Павла ІІ.

«Ця поїздка матиме історичне значення. Сподіваємося, що голос різних Церков та релігійних організацій буде почутий і принесе добрі конкретні плоди для нашого зболеного народу», – зазначив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, анонсуючи цей візит.

У четвер, 26 січня, в конференц-залі Радіо Ватикану відбудеться прес-конференція, під час якої будуть підбиті підсумки візиту. В ній візьмуть участь Преосвященний Маркос Оганесян, Єпископ УЄ ВАЦ, який головує в Раді, Блаженніший Святослав Шевчук, Отець і Глава УГКЦ, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Преосвященний Мечислав Мокшицький, Львівський римо-католицький митрополит, в.о. Голови Конференції римо-католицьких єпископів України, Валерій Антонюк, Голова ВСЦ ЄХБ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.