Церква відзначає Неділю Божого Слова

0
194

«Звіщаємо вам те, що ми бачили». Ці слова з першого Послання святого Йоана є темою чергової Неділі Божого Слова, яку відзначаємо сьогодні,
22 січня
.

Пише Vatican News
 

Встановлений Папою Франциском 30 жовтня 2019 року, цей день відзначається в усьому світі з метою оживити у вірних усвідомлення необхідності пізнавати Святе Письмо.

Відділ фундаментальних питань євангелізації в світі Дикастерії в справах євангелізації, якому Папа Франциск доручив дбати про відзначення Неділі Божого Слова, приготував спеціальний літургійно-душпастирський посібник, покликаний допомогти пережити цей день у спільноті, в сім’ї чи навіть особисто. В ньому запропоновані інструменти, які можуть посприяти поглибленій зустрічі з Божим словом: статті, роздуми, тексти для адорації, ініціативи для дітей і душпастирські поради.

Завданням Неділі Божого Слова є наголосити на присутності Господа в житті людей. Він дійсно прямує пліч-о-пліч з людьми, присутній через Своє слово, на що вказує логотип ініціативи, натхнений євангельською подією зустрічі учнів з Емауса з воскреслим Ісусом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.