Виправдане очікування

0
116
Не втрачайте віру в Господа, навіть коли здається, що потрібно чекати на здійснення обіцяного вічно. Він праведний і все прийде у свій час.
 
У Луки 2:25-32 розповідається історія про Симеона – чоловіка, якому Бог пообіцяв, що той не помре, аж поки не побачить Месію. Симеон так і жив усе своє життя, очікуючи поки здійсниться Господня обітниця. Саме ця історія вчить нас терпінню та наполегливості. Писання каже, що Симеон був «праведним і побожним. . . і Дух Святий був на ньому». Дух Святий вів його на подвір‘я храму, саме там і здійснилася Божа обітниця. Там він зустрів Марію з Йосипом, та потримав Ісуса на руках. У цей момент, він зрозумів, що це було варте того, аби чекати протягом усього свого життя.
?‍?Уявіть собі, що тримаєте у власних руках підтвердження Господньої правдивості. Лука пише, що Симеон узяв Ісуса на руки «і віддав хвалу Богу». Ми не знаємо, чи Симеон плакав чи танцював, але якби ви були на його місці, ймовірно, ваша реакція була би такою ж. Жодна інша реакція не була б кращою, за хвалу!
⏳Не втрачайте віру в Господа, навіть коли здається, що потрібно чекати на здійснення обіцяного вічно. Він праведний і все прийде у свій час. Незалежно від того, чи буде обіцяне вам виконане за кілька тижнів чи після років віри, результат буде вартий очікування.
 
Молитва:
Господи, я славлю Тебе за те, що Ти вірний Своєму слову! Я знаю, що Ти правдивий і Твої обіцянки здійсняться для мене. Я не перестану вірити у їх здійснення і чекаю дня, коли побачу їхнє виконання. Я знаю, що всьому свій час. Я буду вірити, живучи в очікуванні, і молитимусь Тобі за здійснення Твоїх обіцянок!
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.