Світ потребує миру, будування якого починається із сім’ї

0
149
Папа Франциск записав коротке привітання для товариства «Посланців миру», члени якого вже шістдесят років несуть полегшення та підтримку найзнедоленішим у 75 країнах світу.
 

Повідомляє Vatican News.

Робити внесок у будування миру, починаючи від домашнього і того, що в містах навколо нас. До цього Папа Франциск заохочує працівників і волонтерів асоціації «Mensajeros de la Paz» (Посланці миру). Коротеньке відеопослання, приурочене до різдвяних свят, записав очільник товариства о. Анхель Ґарсія Родріґес, який був на аудієнції в Святішого Отця на початку грудня.

Мир – це стиль життя

«Вітаю усіх вас, братів і сестер з родини Посланців миру, що несете добру новину, не лише устами, але всім своїм буттям, своїм серцем, руками, створюєте атмосферу любові, вирішуєте проблеми та вмієте промовляти одночасно руками та серцем», – сказав Папа, заохочуючи і далі прямувати вперед у такому стилі, не тільки «говорити правдиві речі, але серцем чинити добрі правдиві речі». За його словами, «мир не є проблемою, а станом життя, яке віднайшло сповнення».

З цього випливає заохочення будувати мир у кожному середовищі особистого та спільнотного життя, відчувати нагальність співпраці, починаючи з «найменших» середовищ, у яких минає наше життя. «Допомагайте припиняти конфлікти, таким чином, щоби за ними міг прийти мир. Мир у світі в цьому сумному періоді, але також отой менший мир, мир у наших містах, мир у родинах, що потребують миру для кожної людини», – закликає Святіший Отець.

Посланці миру

«Посланці миру» – це асоціація, заснована 1962 року, яка є активною у царині сприяння людській особі та в соціальному служінні, підтримуючи найзнедоленіших. Спільноти присутні у 75 країнах світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.