Папа привітав українців на площі Святого Петра, побажавши миру

0
130
У другий день різдвяних свят Папа Франциск поновив свої побажання миру, а також подякував за привітання, отримані з нагоди свят.
 

Повідомляє Vatican News.

Після закликів у різдвяному посланні Urbi et Orbi, побажання миру звучали на площі Святого Петра з уст Папи Франциска також і 26 грудня 2022 року. Помолившись разом з паломниками молитву «Ангел Господній» та уділивши своє благословення, Святіший Отець сказав:

«В духовній атмосфері радості й спокою святого Різдва, щиро вітаю всіх присутніх і тих, хто слідкує за нами за допомогою засобів суспільної комунікації. Поновлюю мої побажання миру: миру в родинах, миру в парафіяльних і чернечих спільнотах, миру в рухах і асоціаціях, миру для тих народів, які виснажує війна, миру для дорогої та багатостраждальної України. Тут є багато прапорів України! Просімо миру для цього мученицького народу!» – закликав Папа.

Наступник святого Петра також зазначив, що протягом останнього тижня отримав багато поздоровлень з різних частин світу. «Не маючи змоги відповісти кожному, виражаю вам усім свою вдячність, особливо за дар молитви», – сказав він.

Українська проща до Ватикану

В Італії 26 грудня – вихідний день. Ще задовго до загального переходу на григоріанський календар в Апостольському Екзархаті для українців греко-католиків в Італії, українські громади Апеннінського півострова започаткували звичай здійснювати в цей день різдвяну прощу до римських папських базилік, найчастіше – до базиліки Святого Петра. Тож на площі дійсно майоріло багато українських прапорів, які не проминули повз увагу Святішого Отця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.