Наша віра повинна ставати ділами, а наші діла мають вести до віри

0
161
Приймаючи на аудієнції представників Латиноамериканської рабинської семінарії, Папа Франциск вказав на тісний взаємозв’язок між вірою і конкретними ділами. Під час зустрічі він згадав також війну в Україні, яка, за його словами, його дуже непокоїть.
 

Повідомляє Vatican News.

«Той, хто лише допомагає, а не молиться, той просто добрий атеїст, і не більше. А той, хто молиться і не допомагає, є циніком і брехуном. Ці дві речі взаємопов’язані, і ми повинні докладати зусилля, щоб наша віра ставала ділами, а наші діла, щоб вели нас до віри», – на цьому наголосив Папа Франциск під час розмови з представниками Латиноамериканської рабинської семінарії, яких він прийняв на приватній аудієнції у п’ятницю, 2 грудня 2022 року. Латиноамериканська рабинська семінарія, відома також як Латиноамериканська рабинська семінарія імені Маршалла Т. Мейєра – це єврейський релігійний, культурний та академічний заклад у Буенос-Айресі (Аргентина), основною метою якого є навчання рабинів для Латинської Америки, які потім служать в юдейських спільнотах у всьому регіоні.

Під час зустрічі Святіший Отець згадав також війну в Україні, яка, за його словами, його дуже непокоїть. В цьому контексті він зауважив, що, «якби протягом року не виробляли зброї, то у світі припинився би голод». «Подумаймо лише про те, – підкреслив Папа, – що війна ведеться тоді, коли імперія відчуває себе слабкою, і тоді вона вбиває, аби почуватися сильною і щоб використовувати зброю, яку мусить продавати чи віддавати, щоб виготовляти нову. Мені боляче дивитися, як випробовуються ті безпілотники, які кружляли над Україною. Це нова зброя, яку вони випробовують ціною смерті людей».

Єпископ Риму зазначив також, що старозавітна постать пророка Єремії є прикладом «культури лагідності, справедливої людини». Протидіяти «культурі жорстокості» та способові хижацького ставлення одні до одних, за словами Папи, слід, виходячи з віри, з цих священних книг, що є спільними для християн та юдеїв, і подаючи приклад братерства.

Фото: Risu

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.