Допоможемо Україні пережити зиму

0
32

О. Лешек Крижа TChr, який багато разів був в Україні від початку війни, в інтерв’ю Радіо Ватикану перераховує, чого зараз найбільше потребують люди, охоплені кошмаром війни.

Повідомляє Vatican News.

Друга неділя Адвенту переживається в Польщі як День молитви та матеріальної допомоги для Церкви на Сході. Цього року він відзначається вже в двадцять третій раз. 

Наразі Товариство Допомоги Церкві на Сході, що діє при єпископаті Польщі, реалізувало від 300 до 400 різних проектів протягом року, які були направлені до 15 країн, що отримали незалежність, після розпаду Радянського Союзу. Директор цього Товариства зазначає, що цього року підтримка йде переважно на Україну.

 

О. Лешек Крижа TChr:
«На даний момент для всіх, хто намагається підтримати Україну, першочергове завдання – допомогти їй вижити і перенести прийдешню зиму, а точніше, яка там уже в багатьох місцях почалася. Йдеться про те, щоб, наскільки це можливо, були такі примітивні печі, щоб їх можна було поставити в квартирі, а також відновити вікна. І це напрямок, у якому зараз рухається наша допомога, і, звичайно, продовольча допомога. Я мав нагоду особисто передавати такі печі і бачив, яка радість від цього, особливо серед людей у ​​великих житлових масивах, яким доводилося жити в підвалі, тому що верхні поверхи повністю розтрощені, знесені. Тож вони досі живуть у підвалі і для них така примітивна піч є чимось рятівним, бо вона не тільки гріє, а й на ній можна щось приготувати, не тільки собі, але й для сусідів, бо вони солідарно переживають це горе. Тому я вважаю, що це пріоритет для багатьох установ, які зараз допомагають Церкві в Україні».

Фото:  BP KEP / youtube.com

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.