Свячення пресвітерату в Харківсько-Запорізькій дієцезії РКЦ

0
242

Сьогодні, 8 жовтня 2022 р. в Конкафедральному соборі Бога Отця Милосердного в м. Запоріжжі відбулися свячення пресвітерату Ігоря Сичова

Свячення вділив Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук, якому співслужили єпископ-помічник Ян Собіло, священники з Харківсько-Запорізької дієцезії на чолі з отцем-канцлером Григорієм Семенковим та з Кам’янець-Подільської дієцезій: ректор семінарії отець Віктор Білоус, економ отець Тарас Вдовченко, духовний отець Павло Шендера.
Також на урочистості були присутні спільнота семінаристів, які організували асисту під час Святої Меси, рідні, друзі, знайомі диякона Ігоря, а також віряни парафії.

У 2014 році, на початку військової агресії рф проти України клерик Ігор перервав навчання в семінарії й пішов на фронт — захищати свою країну. Пізніше повернувся зі Сходу і завершив навчання. А сьогодні він отримав священницькі свячення.

Перед початком Святої Меси єпископ Павло, звернувся до диякона Ігоря: «Ти пішов захищати нас від смерті, але сьогодні Господь посилає тебе давати життя, яким є Ісус Христос».
В проповіді, під час свячень пресвітерату, пригадується, що наш Верховний Священник, Ісус Христос, вибрав деяких учнів, щоб в Церкві вони виконували для людей і від їхнього імені привселюдне священицьке служіння. Він же посланий Отцем у свою чергу вислав Апостолів у світ, щоб через них та їхніх наступників – єпископів, невпинно продовжувалося Його служіння Вчителя, Священника та Пастиря. Встановлені співпрацівниками єпископського стану, пресвітери з’єднані з єпископами у священицькому служінні, покликані до слугування Божому людові.

Кандидат, отримавши свячення пресвітерату, буде служити Христу – Вчителю, Священнику і Пастирю, щоб через це служіння Христове тіло, яким є Церква, будувалося і зростало у святий храм і у Божий народ.

На завершення урочистості єпископ-ординарій Павло побажав для неопресвітера о. Ігоря стати в стрій Божого воїнства, зайняти позиція визначену йому Церквою, стати по стороні Бога і вести боротьбу за спасіння душ.

Харківсько-Запорізька дієцезія РКЦ, єпископи, священники й віряни висловлюють щиру подяку для Вищої Духовної Семінарії Святого Духа
(м. Городок, Хмельницька обл.) за труд формації, старання, вклад і зусилля, щоб ми сьогодні збагатилися на ще одного священника.

Нехай Добрий Бог щедро благословить всім викладачам, професорам і особам, які долучилися до того, щоб ми змогти отримати прекрасний пліт, яким є священник о. Ігор Сичова.

Фото: Олена Кулигіна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.