Блаженні (щасливі) ті, що покликані на трапезу Агнця…

0
51

Чудо Євхаристії забезпечить нам не тільки тривале щастя, але за кожним разом з вірою прийняте Причастя буде здійснювати чудо у душі і у житті кожного.

Євхаристія i Сповідь – це два Таїнства, які обов’язково зроблять нас щасливими, вільними від того, що нас ділить, що нас віддаляє один від одного і від Бога. Якщо будемо тривати з Богом, приступаючи до цих Таїнств, часто сповідатись, якнайчастіше черпати життєдайну силу Євхаристії – тодi будемо як дерево, якого листя не в’яне і як лоза, яка триває у виноградині і приносить щедрі плоди… Тривати в Богу – це також тривати в Його любові і довіряти Йому Єдиному.

Чудо Євхаристії забезпечить нам не тільки тривале щастя, але за кожним разом з вірою прийняте Причастя буде здійснювати чудо у душі і у житті кожного.

Власне це перед усім робить нас нас щасливим, що є у нас такий Бог, який приходить до нас на кожній Святій Месі, стає Хлібом і Вином, прагне бути близько, як найближче тих, хто Йому вірить і довіряє без гранично, бо Він прагне нашого щастя!!!

Toж, не відкидаймо Божої любові, не нехтуймо Його жертвою, приймаймо Його Тіло гідно і з пошаною, з чистим серцем… тоді будемо тривати в Ньому, ставатимемо частиною Містичного Тіла Христа, яким є Його завжди Свята Вселенська і Апостольська Церква і неодмінно будемо щасливі!

Єднаючись у Євхаристії ми будемо одне ціле в Богу, будуючи з себе самих, цеглина до цеглини, Його єдину і святу Церкву, бо найбільшою радістю для християн є єдність, яку вони творять між собою через Христа, Господа нашого.

«Боже, наш Отче, вчини, щоб Святе Причастя, яке ми жертвували і прийняли,
відновить наше життя, щоб ми безустанно єднаючись з Тобою в любові
приносили плоди, які тривають вічно»


Дерело:  Санктуарій св. Антонія, м. Львів
Головне фото:stainedglassinc.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.