Заклик Єпископату РКЦ до спільної молитви зі Святішим Отцем

0
196

Звернення Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви України з приводу молитви про мир в Україні та світі, що відбудеться у Римі 25 жовтня 2022 року.

Всечесні Отці, дорогі Богопосвячені Особи!
Дорогі Брати і Сестри!

У неділю Папа Франциск звернувся до зібраних на молитві «Ангел Господній» із запрошенням доєднатися до молитви, яка відбудеться у вівторок 25 жовтня в Колізеї. Там зберуться представники Церков, християнських спільнот і світових релігій і на чолі зі Святішим Отцем проситимуть Господа про мир в Україні та світі. Понтифік запросив усіх вірних цілого світу духовно єднатися з цим молінням до Бога.

Заклик Папи Франциска особливо скерований теж і до нас, віруючих в Україні, щоб ми створили духовний молитовний ланцюг і просячи Божої допомоги благали Творця про дар миру, закінчення війни і перемогу над загарбником.

Турбота, з якою Святіший Отець огортає країни де точаться війни, а особливо трагедії, які відбуваються в Україні, є виразом солідарності Понтифіка і співпереживання з тими, кого нівечать війни. Тож нехай у кожній парафіяльній спільноті у вівторок 25 жовтня цього року наша молитва Розарію буде виразом цієї єдності.

В Діяннях Апостолів Святий Лука записав чудове свідчення про життя Церкви: «Усі вірні мали одне серце і одну душу». Єднаючись з усією спільнотою Церкви, маймо і ми одне серце і одну душу, щоб завдяки такій поставі, настав мир у всіх місцях де тепер триває війна.

Усіх, хто на різних фронтах виборює для світу справедливий мир від щирого серця благословляємо.

Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні

24 жовтня 2022 року

 

Повідомляє РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.