Жорстокий напад росіян на гуманітарну колону

0
142

«Це був навмисний і звірячий напад на колону цивільних», – розповів єпископ із Запоріжжя Vatican News після того, як росіяни вранці обстріляли гуманітарну колону поблизу міста. Місцева влада повідомляє про 25 загиблих і 50 поранених. Єпископ Ян Собіло зізнається, що тиждень тому він їхав тим самим шляхом з кардиналом Конрадом Краєвським, коли везли харчі у прифронтові райони.

Люди стурбовані зростанням насильства, багато хто готується виїжджати із Запоріжжя. «Ми усвідомлюємо, що оголошення про анексію цих територій принесе багато страждань. Сьогоднішній напад на цивільний конвой – це прогноз того, що нас чекає», – каже єпископ Собіло.

«Це була колона цивільних. Вони везли допомогу рідним, які залишилися на окупованих теренах та в прифронтовій зоні. Було сформовано колону з десятка машин і після сьомої ранку їх обстріляли. Це був свідомий вчинок. Це жорстокий напад, бо серед них не було ні солдатів, ні військової техніки, –  каже єпископ Собіло папській радіостанції. –  Це були люди, які їхали допомогти іншим і, можливо, вивезти своїх родичів із небезпечних районів. Це свідчить про те, що Росія хоче приєднати цілу нашу Запорізьку область до Російської Федерації і населення залякують, щоб ніхто противився цьому. Люди дуже обурені нинішньою ситуацією, оскільки ми не забезпечені жодними гарантіями. Захід зволікає з рішенням щодо закінчення війни. Тому Росія робить те, що робить, і буде робити, поки весь Євросоюз і США однозначно не підтримають українську армію в дуже конкретний спосіб. Цю війну можна закінчити дуже швидко, але Захід боїться надто сильно тиснути на Росію. А ми тут будемо страждати, Росія дозволятиме собі на такі болючі для нас дії».

Нагадуємо, протягом останньої доби Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя постраждали від ворожих російських обстрілів. Від ворожих нападів у Дніпрі постраждала сім’я, у її будинок влучила ракета. У Миколаєві обстрілів зазнав житловий квартал, а також зупинка громадського транспорту, на якій чекали люди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.