Кожне зло перемагається добром

0
75

Проповідь кардинала Конрада Краєвського
у свято Апостола та Євангеліста Матея
на завершення візиту до України.

«Коли читаю Євангеліє, то Євангеліє починає читати моє життя. Ми маємо спробувати зрозуміти, що Ісус нам хоче сказати у тій ситуації, яку переживаємо сьогодні будучи в Україні. Ісус побачив людину на ім’я Матей. Побачив людину, яка заплуталась у логіці світу, колаборанта, який загубився. Побачив у ньому людину. Це відкриває очі мені, який охрещений, приймає Причастя, миропомазаний, висвячений, що в кожному маю бачити людину. У кожному грішнику, навіть тому, хто приїхав в Україну, щоби стріляти і вбивати, маю бачити людину. Сьогодні Ісус в Євангелії говорить, що приходить до тих, які хворі й сідає з ними за стіл. Бо хворі потребують лікаря. Треба дозволити, щоб Ісус подивився на мене, тоді буду спроможний вийти навіть з найбільших гріхів. 

Це також дорога Церкви, кожного з нас. У кожному, навіть ворогу, бачити людину. Сьогоднішнє Євангеліє мені говорить, що маю мати логіку Бога, а не світу. А Богу залежить на кожному, навіть на вбивці. Щоб подивитись на нього і зробити його прекрасним, повернути його до життя. Маю завжди пам’ятати про одне, що кожне зло перемагається добром. Перемагається добром».      

Нагадуємо, добігає завершення візит Папського посланця кардинала Конрада Краєвського, який протягом тижня відвідував Україну з гуманітарною місією. Це був візит солідарності та близькості Святішого Отця до страждаючого народу України. 

Джерело: РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в УКРАЇНІ
Проповідь (відео формат): Католицький Медіа- Центр
Фото: Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.