Коли я читаю Євангеліє, то Євангеліє читає моє життя

0
53

Проповідь кардинала Конрада Краєвського під час Святої Меси
в Кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії,
19.09.2022р., м. Харків 

“Коли я читаю Євангеліє, то Євангеліє читає моє життя. Спробуймо придивитися, що Євангеліє говорить сьогодні до нас. Світло є не  для того, щоб його сховати. Якщо хтось запалює лампу або свічку, то не ховає її, але ставить на свічнику.

Християнин це той, хто є свідком. Не можна свідчення того, що я є християнином, приховати або робити його невидимим. Часом, слова християнина є не так важливі, як свідчення. А це свідчення можна розпізнати через спосіб мого життя.

Християнин це той, хто живе чистим Євангелієм без коментаря. Чиста Євангелія це так, як цього хоче Ісус. Це означає, що я повинен мати логіку Євангелія.

Коли не знаю, що обрати, як зробити, куди піти, як жити, то варто запитати, що б зробив Ісус? Що б зробив Ісус на моєму місці?

Часом Євангеліє для мене є дуже важким. Але Бог не зражається моїми гріхами і завжди пробачає, бо хоче, щоб я був гарний.
Я стараюся жити в такий спосіб. Дуже часто, протягом дня, йду до Пресвятих Дарів і питаю: «Боже, чи Тобі сьогодні подобається моє життя? Чи Тобі подобаються мої вибори, які роблю? Чи те, що я роблю є християнське? А може це світське і немає нічого спільного з Євангелієм?

Такі думки в мене народилися з самого ранку, коли переживав сьогоднішнє Євангеліє.

Не знаю чи пам’ятаєте, бо серед нас багато молодих людей, але, коли був похорон Папи Йоана Павла II в Ватикані, то на домовину Папи поклали Євангеліє. Не покладено Мітру, не покладено Чаші, але покладено Євангеліє.
Чому саме Євангеліє ?
Тому що Папа Йоан Павло II всі справи свого життя, а також справи Церкви розв’язував згідно з Євангелієм.

Цього Вам і собі бажаю на все життя.”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.