Дводенний візит в Україну очільників єпископату Франції

0
192

Подорож відбувається у співпраці з французькими харитативними організаціями, які здійснюють служіння в Україні та серед українських біженців у Франції.

Про це повідомляє Vatican News.

З метою висловити українцям підтримку та солідарність французьких католиків з дводенним візитом в Україну вирушили Голова та Генеральний Секретар Єпископської Конференції Франції архієпископ Ерік де Мулен-Буфор та о. Хью де Воймон. Їх супроводжує владика Гліб Лончина, Апостольський Адміністратор Єпархії святого Володимира з осідком у Парижі.

В рамках візиту провідники французького єпископату зустрічатимуться з католицькими спільнотами двох обрядів та з православними. «Ми хочемо переказати їм, наскільки їхня мужність у випробуваннях причинилася до нашого збудування», – зазначив Генеральський Секретар Єпископської Конференції Франції. Під час перебування на Київщині, делегація побуває в Бучі та Ірпені, а також відвідає осередки гуманітарного служіння, якими опікуються Карітас і церковні структури.

«Ми приготували цю подорож у співпраці з волонтерською організацією “Œuvre d’Orient” (Діло Сходу), Мальтійським Орденом, фундацією “Допомога Церкві в потребі”, та організацією “Secours Catholique” (Католицька допомога), які працюють на місці, дехто з них вже тривалий час, як також з українськими біженцями у Франції», – додає о. Хью де Воймон, зауваживши, що згадані організації розповідають, що отримали чимало пожертв, що не траплялося вже тривалий час. Це свідчить про те, що питання України викликає у французів зацікавлення та спонукає до великодушності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.