Думка знову лине до багатостраждальної України

0
39
Pope Francis holds an episcopal ordination mass on October 17, 2021 at St. Peter's basilica in The Vatican. (Photo by Alberto PIZZOLI / AFP) (Photo by ALBERTO PIZZOLI/AFP via Getty Images)

Папа закликає світ не забувати про Україну та страждання її народу, заохочуючи до молитви і солідарності


ПовідомляєVatican News.

Свої регулярні зустрічі з паломниками, які відбуваються в неділю та в середу, Папа Франциск використовує для того, щоби закликати світ не забувати про Україну та страждання її народу, заохочуючи до молитви і солідарності. Не стала винятком і загальна аудієнція в середу, 28 вересня 2022 р., наприкінці якої він сказав:

«Думка знову лине до багатостраждальної України, яка сильно страждає, до цього бідолашного народу, що переживає настільки жорстокі випробування. Сьогодні вранці я мав змогу поспілкуватися з кардиналом Краєвським, який повернувся з України та розповів мені про жахливі речі. Не переставаймо думати про Україну та молімося за цей багатостраждальний народ».

Заохоченню молитися за мир було присвячене вітання, яке Папа Франциск скерував до польських прочан. Він нагадав, що через кілька днів розпочинається місяць жовтень, який присвячений молитві Розарію. «Проказуючи цю молитву в спільнотах та в родинах, ввіряйте Марії свої турботи та потреби світу, насамперед, питання миру», – закликав Святіший Отець.

Фото:  AFP VIA GETTY IMAGES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.